{{ loggedUser.userFullName }}
Bakiyeniz                :   {{ loggedUser.currentBalance }}

Çekilebilir Bakiyeniz:   {{ loggedUser.currentWithdrawableBalance }}

Eksi Bakiye Limiti   : {{ loggedUser.negativeBalanceLimit }}

PUBG: Survivor Pass Bundle şimdi satışta

PUBG: Survivor Pass Bundle şimdi satışta

PUBG: Survivor Pass Bundle satışa çıktı

GÖREVLERİ BAŞARIYLA TAMAMLA
Tamamlanacak 300'den fazla görev!
Survivor Pass görevleri, ödüllerinin kilidini açmak için gereken Pass XP'yi kazanırken becerilerini geliştirmen için özel olarak tasarlanmıştır. Yeterli sayıda görevin üstesinden geldiğinde bir anda savaş alanlarının soğukkanlı üstadı haline geldiğini göreceksin. Survivor Pass görevleri, yeni başlayan oyuncular için tasarlanmış kolay görevlerden daha deneyimliler için cesaret sınayan mücadelelere kadar herkesin keyif alması için işleri kızıştıracak.

SEVİYE ATLA
Kazanılan her seviye için bir ödül!
xp kazanmak için görevleri tamamla ya da sadece oyunu oynayarak her zamanki şekilde pass seviyeni yükselt. Kazanılan her seviye beraberinde ayrıcalıklı ödüller getiriyor; dolayısıyla zorlu mücadelelere hazır ol ve ne kadar yükseğe çıkabileceğini görmek için sağlam oyna. Pass'i tamamlamak için on haftan olacak ancak zaman kazanmak isteyen oyuncular 5, 20 veya 50 seviye paketlerini oyun içi mağazasından doğrudan satın alabilir.

ÖDÜLLERİN KİLİDİNİ AÇ
60'dan fazla yeni ayrıcalıklı eşya!
Premium Survivor Pass kullanılarak kilidi açılabilen 60'dan fazla ayrıcalıklı kozmetik ile tarzından taviz vermeden Vikendi'nin acımasız doğasına meydan okuyabileceksin. Orta Avrupa'dan esinlenen Kubanka başlıkların ve kürk mantoların hakkını ver; kış temalı destansı silah kozmetikleriyle düşmanlarını dondur ve ilk kez, 2. ve 3. Seviye Kasklarını eşi benzeri olmayan tasarımlarla süsleyerek tarz yarat. Bunların yanı sıra, yüz makyajı, paraşüt kozmetikleri ve ender bulunan yeni emote'lar seni bekliyor. Oyuna atla ve soğuğun tadını çıkar.


PUBG Survivor Pass: Vikendi  Satın almak için tıklayınız...
 

HEDİYELER

XGameTR

XGameTR

XGameTR