{{ loggedUser.userFullName }}
Bakiyeniz                :   {{ loggedUser.currentBalance }}

Çekilebilir Bakiyeniz:   {{ loggedUser.currentWithdrawableBalance }}

Eksi Bakiye Limiti   : {{ loggedUser.negativeBalanceLimit }}

Knight online güncelleme 25/03/2021

Knight online güncelleme 25/03/2021Merhaba Şövalyeler,

25.03.2021 tarihli sunucu bakımı ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz;

* Klan Sıralama sistemi için güncelleme yapılmıştır.
- Ladder Point sisteminin kontrol edilebilmesi için klan sayfasına pencere eklenmiştir.
- En fazla Ladder puanı kazanmış olan kullanıcılara göre liste sıralanacaktır.
- Web sitesi sıralama listesi Ladder Puanı kazanan klanlara göre gözükecek şekilde ayarlanacaktır. (Web sitesi en kısa sürede bu duruma göre güncellenecektir.)
- Oyun içi daily ranking bölümüne 'Knights Of Felankor' başlığı eklenmiştir. Başlık en fazla ladder puanına sahip klanları sıralayacaktır.
- Bu sıralama ayrıca kullanıcıların info penceresinde klanlarıyla ilgili bilgi verilen bölümde gözükecektir.

* Elmorad ve Luferson haritalarında olan (Asga, Doda Camp) bölgelerinin respawn noktaları ayarlanmıştır. Respawn noktası içerisinde doğma sorununu düzeltmek için bu düzenleme gerçekleştirilmiştir.

* Dark Knight Mace eşyası kullanımı sırasında yaratık seçili ise seçili yaratığa buff atılması sorunu düzeltilmiştir. Yaratık seçili olsa dahi parti için kullanılan çoklu bufflar parti üyelerine, tekli buff kullanımında ise direkt karakterinize etki edecektir.

* Kullanılmakta olan Pet isimleri artık yeni petlere alınamayacaktır. İstisna; Name Change eşyası kullanılarak boşa çıkartılmış pet isimleri diğer petler ile kullanılabilmektedir.

* Karakteriniz üzerinde eğer NPC'den alınan herhangi bir buff bulunuyorsa NPC 4'lü buff paketini de, aynı türde olan tekli buffları da karakterinize vermeyecektir. (Örnek olarak karakteriniz üzerinde speed buffı varsa NPC'den diğer buffları tek tek almanız gerekmektedir.)

* Bulcan Petinde olan yanlış isim yazma sorunu düzeltilmiştir.

* Eşya açıklaması açıldığı zaman yaşanan Frame Rate düşüşü için düzenleme yapılmıştır.

* Bazı eşyaların yazım hataları için düzenleme yapılmıştır. Ayrıca bazı eşyaların açıklama bölümü güncellenmiş ve renkli açıklamalara çevirilmiştir.

* Felankor kesildiği zaman ortaya çıkan Isiloon odasına ışınlanma kapısının ücreti 10.000 olarak düşürülmüştür. Bu etkinlik 2 hafta süreyle aktif olacaktır.

Keyifli Oyunlar,
NTTGame | Knight Online Ekibi 


XGameTR