Yandex.Metrica

Hakkımızda

Uzun süre önce başlamış olduğumuz online oyunlar e-ticaret sektörüne, on senedir aralıksız olarak sizlerin güveni ve desteği ile devam ediyoruz. XGame olarak amacımız, siz değerli oyuncu arkadaşlarımıza güvenebilecekleri bir alış veriş ortamı sunmak ve aynı zamanda en iyi desteği sizlere sağlamaktır. Bu doğrultuda sizlerin güvenini kazanmış bir şekilde kendimizi sürekli yenilemeye ve daha iyisini yapmak için çok daha fazla çalışmaya gayret ve özen gösteriyoruz...
 

Güvenli alış veriş: Kredi kartı ve banka kartı ile yapacağınız işlemler, COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA tarafından 128 bit SSL ile şifrelenmiş bir şekilde  korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiç bir zaman kayıt altında tutulmaz. Böylelikle güvenli ve huzurlu bir alış veriş yapmış olursunuz.
XGameTR

Hızlı Teslimat:
En popüler oyunların epin kodları anında otomatik olarak teslim edilmektedir... Sepete ekleyip alış verişi tamamladığınızda, epin kodlarınızı hemen görebilirsiniz. Bir çok oyunun kodlarını 7/24 satın alabilirsiniz. Oyun içinden teslim edilen gb, yang gibi ürünleri 5, 10  dk. gibi kısa bir sürede teslim edilmektedir.

Çözüm odaklı: Müşterilerimizin yaşayabileceği her türlü problemi en kısa sürede çözüme kavuşturarak, her zaman çözüm odaklı bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için  Canlı Destek hattımız, 09:00 01:00 saatleri arası açıktır. Dilerseniz, 0850 532 26 58 nolu telefon numaramızdan 09:00 01:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz.

Mobil uyum: Ödeme ve sipariş gibi tüm işlemlerinizi bilgisayarınıza ihtiyaç duymadan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


XGame sizden biri...

İ.K.S BİLGİ SİSTEMLERİ LTD.
xgame.com.tr
xgametr.com
facebook.com/XGameTR

0850 532 26 58

XGameTR