EOS Büyük Yama


 

Son günlerde herkesin aklında olan büyük yama, büyük eklentilerle EOS’a geliyor!

5 Temmuz 2017 Çarşamba günü yapılacak planlı bakım çalışmasıyla oyuna eklenecek büyük yamada Ruh Koruyucularını harika içerikler bekliyor. Versiyon 18’de sizleri neler mi bekliyor?

Valhalla

XGameTR

Oyunun en büyük PvP artı PvE içeriği artık her gün 21:00 ile 22:00 saatleri arasında oyunda sizlerle olacak. 1000 kişilik kapasitesi olan Valhalla’da büyük savaşlar dönecek. Hem alandaki büyük bossla hem de diğer loncalarla savaş halinde olacaksınız.

İssus

XGameTR

Kıyasıya PvP artık çok daha büyük bir hal alıyor. İssus ile lonca savaşlarını başka bir boyuta taşımaya başlıyoruz. Alan ele geçirerek lonca puanları topladığınız bu arena 1000 kişiye kadar savaşçıyı aynı anda oyuna alabiliyor. Savaşın neresinde olduğunuza dikkat etmeniz gereken bu haritada bir anda düşman loncalardan infaz alabilirsiniz.

Spiros

XGameTR

PvE içeriklerine bir yenisini Spiros ile ekliyoruz. Gün içerisinde Loncanızla istediğiniz zaman girebileceğiniz bu arenada amansız bir boss savaşı sizleri bekliyor. Elementlerin gücüne karşı koymak için en kısa sürede boss’u devirmek göreviniz olacak.

Valhalla, İssus ve Spiros içerikleri sizlere büyük yenilikler sunarken elbet büyük ödüllerle de gelecek. Oyuncular ve loncalar arasındaki rekabeti ileriye taşıyacak bu içerikler, ilerleyen günlerde daha da gelişerek rekabeti de ileriye taşıyacak.

Yepyeni Giriş Ödülleri

XGameTR

Umarız Bernard’ınızı güzel maceralarda kullanmışsınızdır. Bu sefer de birbirinden güzel içerikleri giriş ödüllerine ekliyoruz. Güncelleme sonrası oyuna girişlerinizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca yeni başlayan Ruh Koruyucuları üzülmesin çünkü Bernard ilk aylarında onları bekliyor olacak!

Seviye Sınırı Artıyor
 

Beklenen bir diğer içerik de karakter seviyelerindeki artıştı ve güzel haberleri vermekten mutluyuz. Artık maksimum seviye 74 oldu. Sadece seviye atlamak için değil özel içeriklere ulaşmak için de sebebiniz olacak yeni 2 seviye sizleri bekliyor.

Binekler, Evcil Hayvanlar ve Kostümler

XGameTR

XGameTR

Nakit Dükkanında da güzel değişikler oldu. Birbirinden güzel binek, evcil hayvan ve kostümler oyunda sizlerle olacak. Sokak şıklığını oyuna taşımanıza yardım edecek ve karizmanıza karizma katacağız. Havalı içerikler her zaman olduğu gibi yine EOS’un işi!

Arkana’nın İmtihanı

Sonsuz Zindan / Arkana’nın İmtihanı ikinci aşamaya geçiyor. 10 kat daha eklenerek 20 kata çıkan zindanda kendinizi test edip, insanlarla yarışacağınız daha çok düşman olacak.

Zindanlar ve Raidler

Yeni içerikler ve meydan okumaya açık yeni zorluk seviyeleri zindan ve raidlerde de sizleri bekliyor. Artık sevdiğiniz zindanları daha da zor versiyonlarıyla oynayabilir, daha iyi itemlerin sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde raidlerde de hem yeni içeriklerin tadını çıkarıp hem de daha iyi itemlerin peşine düşebileceksiniz.

Bu uzun haberde bile aslında içeriklerden kısa kısa bahsettik diyebiliriz.  Çok daha detaylı açıklamalarla içerikleri tanıtacağımız yeni haberler yakında sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda sizlerle paylaşmaya hazır olacak.

Her zaman güncel ve yeni içeriklerle sizlere yeni maceralar sunacağız ve bu yama aslında ufak bir kısmı. Ruh Koruyucuları, yepyeni maceralara atılmaya hazır mısınız?